در حال بارگزاری...…

عمل بینی طبیعی: بینی‌ای که واقعاً با چهرۀتان جور درمی‌آید
رینوپلاستی کلمه‌ای لاتین و به معنای تغییر شکل بینی است. سال‌ها، بر اساس استانداردهای متعارف زیبایی، بینی ایده‌‌آل را بینی باریک و با شیب موزون و نوک اندکی سربالا می‌‌دانستند. خوشبختانه، نسل‌‌‌‌های مدرن از این نگاه برش‌کاری بینی فراتر رفته‌، و اذعان کرده‌اند که هیچ‌گونه استاندارد زیبایی واحدی برای بینی یا هیچ قسمت دیگری از بدن وجود ندارد.
جراحان پلاستیک بینی می‌‌بینند تعداد بیمارانی که با در دست داشتن تصویر بینی سلبریتی‌‌‌ها به مطبشان مراجعه می‌‌کنند رو به کاهش است. در عوض، افراد بیشتری خواهان نتایج طبیعی هستند که، در عین هماهنگی با نسبت‌‌‌‌های کلی بدن، چهره را زیباتر می‌‌کند.

چرا عمل بینی طبیعی را انتخاب کنیم؟
جراحی بینی در بین تخصص‌های پزشکی منحصر‌به‌فرد است زیرا هم به هنر و هم مهارت فنی نیاز دارد، و هیچ دو جراح زیبایی بینی اهداف دقیقاً یکسانی ندارند. شما و دوستتان می‌‌توانید برای جراحی زیبایی بینی به یک جراح بینی مراجعه کنید، و هر کدامتان در نهایت نتایج مختلفی خواهید گرفت زیرا چهرۀ هر کدامتان منحصربه‌فرد است. بینی بسیار باریک ممکن است برای شخصی با چهرۀ باریک و چانۀ ظریف خارق‌العاده به نظر برسد، اما در فردی که پیشانی و چانۀ بزرگی دارد کاملاً ناجور به نظر برسد.

تحلیل عمقی چهره
ترفند رسیدن به بینی‌ای که مناسب چهرۀتان باشد اطمینان از توازن و تناسب آن با سایر قسمت‌‌‌‌های قیافۀتان است. جراح زیبایی بینی شما باید به تحلیل عمقی چهرۀتان بپردازد تا ببیند چه اصلاحاتی روی چهرۀتان بهتر به نظر می‌‌رسد. این تحلیل ممکن است شامل معاینۀ کامل اجزای بیرونی بینی، از جمله پره‌ها، پشت، دیواره‌‌‌‌های طرفی، نوک، و مثلث‌های نرم بینی، باشد. همچنین، در این تحلیل، باید اجزای داخلی، از جمله شاخک‌ها، تیغه، مخاط و دریچه‌‌‌‌های بینی، معاینه شود.

سپس، جراح خصوصیات جسمی بینی‌تان، مانند غدد چربی، قدرت غضروفی، نوع و ضخامت پوست، را در نظر می‌‌گیرد. در نهایت، برای اطمینان از نتایج طبیعی، جراح بقیۀ ویژگی‌‌‌‌های چهرۀتان، از جمله چانه، دهان، چشم‌ها، پیشانی و استخوان‌‌‌‌های گونه، را ارزیابی می‌‌کند.

این تحلیل جامع، همراه با گفتگو دربارۀ اهداف و انتظارات شما از نتیجۀ عمل، فرایند برنامه‌ریزی درمانی را شکل خواهد داد.
چگونه به بینی طبیعی و زیبایی برسیم.

انتخاب جراح بینی خوب و مناسب مهم‌ترین گام برای رسیدن به ظاهر طبیعی است. عمل‌‌‌‌های زیبایی بینی در رسیدن به نتایج هنری جزو پیچیده‌ترین و دشوارترین جراحی‌‌‌‌های پلاستیک هستند، بنابراین قبل از انتخاب جراح، تحقیقات خود را بادقت انجام دهید.

بینی طبیعی : بینی‌ای که با چهرۀتان جور درمی‌آید. توجه بیننده هرگز به‌خاطر جنبه‌‌‌‌هایی از بینی‌تان که غیرطبیعی به نظر می‌‌رسند منحرف نخواهد شد. در واقع، طبیعی به نظر می‌‌رسند، به‌طور طبیعی نفس می‌‌کشید، و اگر شما یا کسی آن را لمس کند، احساس سفتی بیش از حد و غیرطبیعی نخواهد داشت. هیچ ویژگی ظاهری غیرطبیعی از قبیل نوک تیز و سربالا وجود نخواهد داشت.